3D-моделювання від "А" до "Я" ONLINE

Про курс:

Вік:

9+ років.

Про курс:

Основи 3D-моделювання, робота над власним проектом, у різних 3D-редакторах.

Кількість:

2 заняття на тиждень.

Що потрібно для занять:

Якісний інтернет, повний список системних вимог вам надішлють менеджери.

Ціни

Вартість блоку (4 заняття):

600 грн.

Детальніше

Пропонуємо дітлахам провести вільний час з користю, почавши захоплюючу подорож в світ технологій та дизайну. Завдяки інтенсивній роботі з викладачами в режимі online, майбутні конструктори, архітектори чи дизайнери, а може й просто поціновувачі прекрасного не тільки працюватимуть з онлайн-платформами та більш складними 3D-редакторам, але й дізнаються багато цікавого з основ моделювання та механіки та створять повноцінний проект за актуальною нині темою – «екологічно чисті технології».

Курс поділяється на 4 блоки:

• 1-ий: 3D-моделювання в Tinkercad. В цьому блоці ми познайомимось з основами моделювання, створюватимемо наші перші моделі майбутнього проекту, розвиватимемо просторову уяву та креативне мислення.

• 2-ий: 3D-моделювання в Tinkercad. Продовження. До цього навчального блоку допускаються діти, які успішно засвоїли матеріал попереднього або мали досвід роботи з платформою Tinkercad. В цьому блоці учні створюватимуть моделі за допомогою блоків коду за відповідною тематикою та поглиблять знання з математики та програмування.

• 3-ій: 3D-моделювання в FreeCAD. Для найсміливіших фанатів 3D-моделювання пропонуємо ускладнитися та перейти до вивчення безкоштовного 3D-редактора FreeCAD. Тут ми не тільки створюватимемо 3D-моделі, а й дізнаємося, чим же займаються інженери-конструктори, як намалювати деталі простого механізму, наприклад шестерню чи гайку, які матеріали використовують у виробництві, а ще багато-багато цікавого!

• 4-ий: 3D-моделювання в Blender. Мрієш стати ландшафтним дизайнером? Тоді мершій приєднуйся до нашого курсу, адже ця його частина присвячена знайомству з 3D-редактором Blender! Після проходження цього блоку ти зможеш створювати об’єкти ландшафту та навчишся компонувати моделі з різних програм між собою для створення повноцінного проекту. У цій частині курсу ми познайомимось з можливостями програми, розберимось в останніх тенденціях у світі 3D модулювання та спробуємо визначитись з напрямом майбутньої діяльності. Після проходження цього блоку мрія створити власноруч щось круте стане реальністю! Варто лише набратися терпіння та почати свій дизайнерський шлях.

Після цього курсу дитина:

  1. Навчиться працювати у Tinkercad

  2. Ознайомиться із моделюванням у FreeCAD

  3. Створоення об'єктів у Blender

  4. Матиме власноруч створений 3Д-проект

Ви завжди маєте можливість зареєструватися
на пробний урок

Розклад

3D-моделювання від "А" до "Я" ONLINE

9+ років

ONLINE-заняття на платформі "Zoom"

ВТ: 11:00

ONLINE-заняття на платформі "Zoom"

ЧТ: 11:00