Питання та відповіді

Тут ви знайдете відповіді на поширені питання

Як стати учнем Roboua:

Чи є пробне заняття та як на нього потрапити?

Для того, щоб Ви могли зрозуміти, наскільки Вашій дитині підходять наші заняття, ви можете записатися на пробний урок за телефонами на сайті. Вартість пробного заняття 150 грн.

Як стати учнем RoboUA?

Ваша дитина стає повноправним учнем наших курсів тільки після того, як Ви заповнили, підписали та віддали викладачу заяву до договору публічної оферти та оплатили абонемент з чотирьох занять.

Чи можна прийти на заняття дитині, яка не була попередньо записана?

Заняття можуть відвідувати тільки попередньо записані діти. Записати дитину Ви можете зателефонувавши за одним з номерів, вказаних на сайті, або заповнивши форму реєстрації на курси.

Чи є заняття для дітей з обмеженими можливостями?

Ми поважаємо право кожної дитини на навчання та розвиток, тому намагаємось надати можливість займатись всім, хто має бажання! Такі випадки ми розглядаємо індивідуально, і, якщо у нас є можливість працювати з дитиною, — приймаємо її на навчання.

Що потрібно брати з собою на заняття?

«Змінне взуття, підручник з робототехніки, зошит для записів, знати таблицю множення до ста» — нічого з цього не потрібно. Потрібен хороший настрій та бажання навчатись! Все інше ми надаємо.

Вартість навчання:

Скільки коштує навчання?

Вартість навчання залежить від форми навчання — онлайн/офлайн та дня тижня, в який буде займатися дитина.

Всі офлайн курси:
• групи буднього дня -1850 грн за блок з 4 занять. 1 раз на тиждень, тривалість заняття — 2 години.
• групи вихідного дня — 2100 грн за блок з 4 занять. 1 раз на тиждень, тривалість заняття — 2 години.

Онлайн курси:
1500 грн за блок з 4 занять (1 раз на тиждень, 2 години)

 

Як відбувається оплата занять?

У нас можлива тільки безготівкова оплата. Ми надсилаємо Вам рахунок з реквізитами на e-mail, або у зручному для Вас месенджері, після чого Ви можете оплатити навчання через термінал, касу банку або за допомогою інтернет-банкінгу. Для користувачів приват24 ми створили просту інструкцію.

Чи можна придбати подарунковий сертифікат?

Так, можна придбати сертифікат на обрану кількість занять. Для цього необхідно зателефонувати в RoboUA, зареєструвати дитину, а також повідомити, що бажаєте отримати подарунковий сертифікат. Забрати його можна буде після оплати на обраній для занять локації. Віддавати сертифікат не потрібно, він залишається у дитини.

Які є знижки та як їх отримати?

У нас передбачена знижка для постійних клієнтів (тих, хто вже відвідував наші курси або табори), сімейна знижка (якщо Ви записуєте одразу декількох дітей) та знижка за приведеного друга. Детальну інформацію можна дізнатись у менеджерів.

Чи повертаються кошти, якщо ми більше не будемо займатись?

Відповідно до договору публічної оферти, невідвідування дитиною занять не є підставою для повернення сплачених коштів. Для того, щоб зрозуміти, чи підходить курс Вашій дитині, Ви маєте можливість записати її на пробний урок.

Чи є індивідуальні заняття та скільки вони коштують?

Так, ми можемо призначити індивідуальні заняття у вільний від групових занять час, якщо у викладача є можливість їх провести. Тривалість такого заняття — 1,5 години. Вартість — 850 грн

Навчальні групи:

Як підбирається група для нового учня?

Обираючи групу для Вашої дитини ми відштовхуємося від її віку, вмінь, досвіду та зручних для Вас локації та часу.

Скільки дітей в кожній групі?

В одній групі може займатись до 12 дітей.

Дитина займалася раніше на подібних курсах, в яку групу їй краще піти?

У нас є декілька курсів, які поділені за рівнями. Якщо дитина ходила раніше на подібні заняття, ми запишемо її на пробний урок у групу вищого рівня, після якого за рекомендаціями викладача підберемо оптимальний курс.

Хочемо змінити час відвідувань, але нам подобається наш викладач. Що робити?

Викладачі розподілені так, що у них може бути декілька груп одного курсу. Ви можете записатись в іншу групу цього ж викладача (якщо вона є) за умови наявності в ній вільних місць.

Процес навчання:

Як відпрацювати пропущене заняття?

Відпрацювання можливе лише у випадку, якщо дитина захворіла! Про хворобу необхідно сповістити менеджерів, як тільки виявили хворобу. Відпрацювання пропущеного заняття призначається ТІЛЬКИ за умови завчасного попередження та надання копії довідки, що підтверджує звернення до лікаря. Ми призначимо відпрацювання саме того заняття, яке пропустила дитина, в інших групах (якщо є така можливість) або запропонуємо відпрацювати оплачені години. ВАЖЛИВО: діти з ознаками вірусних захворювань на заняття не допускаються.

Чи можна батькам бути присутнім на заняттях?

Присутність батьків під час навчального процесу не допускається: це відволікає дитину та заважає засвоєнню матеріалу. Проте за 10 хв до кінця заняття викладач запрошує батьків подивитися на результат роботи учнів. Також ми створюємо чати навчальних груп у вайбері для батьків наших учнів. Там викладачі регулярно публікують опис занять та викладають фотографії.

Яке обладнання використовується для навчання дітей?

Лабораторії RoboUA оснащені сучасними комп’ютерами, 3D-принтерами та системами віртуальної реальності (на двох локаціях). Наші учні працюють з навчальним набором Mindstorm EV3, Arduino Uno та всіма необхідними компонентами. Діти молодшого віку навчаються конструюванню за допомогою Lego, а для розвитку навичок візуального програмування ми використовуємо інтерактивних роботів Dash.

Тривалість заняття? Скільки триває заняття?

Тривалість занять для всіх наших курсів — 2 години, крім курсу «Створення музики на комп’ютері»: там тривалість 1 година.

Індивідуальні заняття тривають 1,5 години

Чи можуть відмінити заняття?

Заняття можуть відмінити, якщо більшість дітей захворіла або в останній момент захворів викладач. У такому випадку Вам завчасно зателефонує менеджер та попередить про відміну заняття. Оплата за це заняття переноситься на одне заняття вперед і нікуди не зникає.

Що робити, якщо більше не зручно займатись в цей день/час/на цій локації?

Необхідно зателефонувати в RoboUA, менеджери запропонують Вам всі можливі варіанти груп, до яких можна перезаписатись та продовжити навчання в RoboUA. Всі оплати при цьому переносяться в новообрану групу. Зверніть увагу: якщо Ви перейшли з групи буднього дня в групу вихідного дня або навпаки, то вартість Вашого курсу зміниться!

Що робити, якщо не виходить вчасно привести/забрати дитину?

У випадку, якщо Ви не встигаєте вчасно привести або забрати дитину, необхідно ОБОВ’ЯЗКОВО попередити про це менеджерів за одним із вказаних на сайті телефонів. Менеджер проконсультує Вас та передасть інформацію викладачу.

Чи можна займатися через раз?

Ми не надаємо такої можливості, оскільки вважаємо, що тільки систематичне навчання може бути якісним.

Що відбувається на курсах під час повітряної тривоги?

Як тільки починає лунати сповіщення повітряної тривоги, викладач разом із дітьми спускається в укриття.

Якою мовою ведеться навчання?

Заняття проводяться виключно українською мовою.