«Дитячий відпочинок — це не тільки відпочинок для дитини, а й можливість для неї пізнати світ та знайти своє місце в ньому» ©О. Довженко

Запрошуємо вас у Зимовий робо-табір!

Зима — пора сніжних див та чарівної казковості. А що може зробити цю пору ще більш захоплюючою для вашої дитини, як не захоплива подорож у світ робототехніки?
Зареєструйте свою дитину 7-14 років до табору з робототехніки, де кожен маленький дослідник зможе розкрити свій творчий потенціал та отримати неоціненний досвід у важливих галузях.

25 — 29 грудня

1 — 5 січня

Ви закриєте для себе багато питань. Таких як:

  1. Як забезпечити дитині цікаві та активні канікули?
  2. З ким залишити дитину, поки ви працюєте?
  3. Як проконтролювати, щоб малеча не сиділа цілий день у ґаджетах?
  4. Як поєднати веселощі та навчання?
  5. Як убезпечити дитину в цей складний час?

Віддаючи дітей нам о 9:00 Ви цілий день будете спокійні, що дитина під чуйним доглядом викладачів, нагодована, радісна та навчається в своє задоволення.

Конструювання роботів за допомогою наборів Lego Mindstorms та Wedo, їх програмування, створення власних комп’ютерних ігор, 3D-моделювання, квести, ігри, прогулянки, смаколики — це все та трохи більше очікує ваших діток в нашому весняному таборі.

Відповіді на найпоширеніші питання щодо табору:

1. Вік дітей.

Від 7 до 14 років.

2. Скільки дітей в групі? Скільки викладачів?

Табори в нас невеликі, до 12 дітей. Для того, щоб було комфортно і щоб максимальна увага приділялась кожній дитині. Зазвичай на таборі від 10 дітей працює два викладачі.

3. Хто відповідає за дітей? Чи достатньо кваліфікації у педагогів?

За дітей під час табору відповідають викладачі, у яких великий досвід в роботі з дітьми на курсах та таборах.

Окрім цього, викладачі RoboUA проходять різні тренінги: і психологічні, і надання першої домедичної допомоги. Ми впевнені в наших педагогах і дуже їх цінуємо. Це справжні професіонали, які чуйно і уважно відносяться до дітей. Більшість — має технічну вищу освіту, деякі ще навчаються у Вишах і, звісно, всі продовжують свій саморозвиток у програмуванні, спілкуванні з дітьми і вирішенні нестандартних задач.

4. Цікавить харчування і чи треба за нього окремо платити?

Харчування в нашому таборі триразове: два полуденки (чаювання з печивом та фруктами) та повноцінний гарячий обід (ми замовляємо в сертифікованій кейтеринговій компанії. Обід складається з супу, гарніру, м’ясо/риба, салат). Харчування входить у вартість табору.

5. Чи не буде важко цілий день в таборі? Чи постійно діти за комп’ютером?

Активності табору спеціально сплановані таким чином, щоб чергувалися активні заняття з роботою за комп’ютерами. Також, є і пасивний відпочинок, коли діти можуть просто поспілкуватися один з одним, помалювати чи полежати на пуфах.

Програма табору насичена різними видами діяльності: крім робототехніки і програмування, діти гуляють на свіжому повітрі, проходять різні квести та активності, пов’язані з тематикою табору.

6. Чи є аптечка на локаціях?

Обов’язково. Ми її перевіряємо і наповнюємо перед початком кожного навчального року і перед таборами, а також по мірі закінчення тих чи інших ліків.

7. Чи можна прийти на пробний день?

Так, в нас є така опція. Але вона йде з +15% від вартості. Якщо дитина після пробного дня залишається до кінця зміни, то підсумкова вартість буде без націнки.

Розпорядок дня

Час занять

Активність

9:00 – 9:45Зустріч учнів, повторення пройденого матеріалу
9:45 – 10:00Чаювання*
10:00 – 12:30Навчальні години
12:30 – 13:30Активності на свіжому повітрі
13:30 – 14:00Гарячий обід*
14:00 – 15:30Навчальні години
15:30 – 16:00Активності на свіжому повітрі
16:00 – 16:30Полуденок*
16:30 – 17:30Навчальні години
17:30 – 18:00Узагальнення матеріалу навчального дня, відпочинок, спiлкування. Чекаємо на батьків

Якщо дитина має харчуватися за призначеною дієтою, або має алергічні реакції на деякі групи продуктів – обов’язково скажіть про це нашим адміністраторам. Дякуємо!

Ціни

Для учнів наших курсів:

5500 5000 грн.

Стандартна ціна:

5500 грн.

РОЗКЛАД ЗМІН

Оберіть локацію, яка знаходиться найближче до вас

  1. 1) Солом'янка

вул. Преображенська 2, 1 поверх

Між Солом’янською і Севастопольскою площами.
В будівлі корпусу КНУБА, 1 поверх
Найближча станція метро: Вокзальна

25.12.23 — 29.12.23 (5 днів)

1.01.24 — 5.01.24 (5 днів)